Lhota CUP Dvouhra 2009

Od neděle 6.9. je již ukončena soutěž v základních skupinách.

Pro dokončení letošních dvouher zbývá dohrát vzájemné zápasy mezi žebříčky obou skupin o umístění v konečném žebříčku Lhota CUP Dvouhra 2009. Pokuste se dvouhry dohrát do 26. září, kdy se koná II. deblový turnaj. Mohli bychom po turnaji dvouhry vyhodnotit. Pokud se vše nestihne dohrát, bude žebříček letošní sezóny uzavřen po ukončení provozu na kurtech, předpokládám cca v půlce října.

Žebříček ve skupinách:

Skupina A:
  1. Petr Kubíček
  2. Saša Lasák
  3. Roman Kupka
  4. Zdeněk Kneisl
  5. Martin Adamovič
  6. Tomáš Výtisk
  7. Radovan Dolba

Skupina B:

  1. Milan Chovanec
  2. Michal Moravec
  3. Víťa Rychlý
  4. Vláďa Kočur
  5. Jarda Kotula
  6. René Moravec
  7. Lukáš Starý

Zápasy o celkové umístění:

  1. – 2. Petr Kubíček – Milan Chovanec
  2. – 4. Saša Lasák – Michal Moravec
  3. – 6. Roman Kupka – Víťa Rychlý
  4. – 8. Zdeněk Kneisl – Vláďa Kočur (3:6, 7:5, 6:2)
  5. – 10. Martin Adamovič – Jarda Kotula
  6. – 12. Tomáš Výtisk – René Moravec
  7. – 14. Radovan Dolba – Lukáš Starý

SKUPINA A

Petr Kubíček Saša Lasák Tomáš Výtisk Zdeněk Kneisl Martin Adamovič Roman Kupka Radovan Dolba Součet bodů Pořadí
Petr Kubíček   2:0 (scr.) 2:0 (6:1;6:3) 2:0 (6:0,6:3) 2:0 (6:4,6:1) 2:0 (6:4,6:3) 2:0 (6:2,6:4) 6 1
Saša Lasák 0:2 (scr.)   0:2 (scr.) 2:0 (6:3,6:3) 2:0 (scr.) 2:0 (6:2,6:4) 2:0 (scr.) 4 2
Tomáš Výtisk 0:2 (1:6,3:6) 2:0 (scr.)   0:2 (3:6,3:6) 0:2 (0:6,3:6) 0:2 (0:6,1:6) 2:0 (scr.) 2 6
Zdeněk Kneisl 0:2 (0:6;3:6) 0:2 (3:6,3:6) 2:0 (6:3,6:3)   2:0 (6:4,7:6) 0:2 (2:6,5:7) 2:1 (1:6, 7:5, 7:5) 3 4
Martin Adamovič 0:2 (4:6,1:6) 0:2 (scr.) 2:0 (6:0,6:3) 0:2 (4:6,6:7)   1:2 (3:6, 6:4, 5:7) 2:0 (scr.) 2 5
Roman Kupka 0:2 (4:6,3:6) 0:2 (2:6,4:6) 2:0 (6:0,6:1) 2:0 (6:2,7:5) 2:1 (6:3, 4:6, 7:5)   2:0 (scr.) 4 3
Radovan Dolba 0:2 (2:6,4:6) 0:2 (scr.) 0:2 (scr.) 1:2 (6:1, 5:7, 5:7) 0:2 (scr.) 0:2 (scr.)   0 7
SKUPINA B
  René Moravec Michal Moravec Lukáš Starý Milan Chovanec Jarda Kotula Víťa Rychlý Vláďa Kočur Součet bodů Pořadí
René Moravec   0:2 (2:6,1:6) 3:1 (6:1,6:0,2:6,6:3) 2:0 (6:4,7:5) 0:2 (scr.) 1:2 (7:6,4:6,4:6) 0:2 (3:6,4:6) 2 6
Michal Moravec 2:0 (6:2,6:1)   2:0 (6:0,6:1) 0:2 (4:6,2:6) 2:0 (6:0,6:0) 2:0 (6:1,6:2) 2:0 (7:6,6:2) 5 2
Lukáš Starý 1:3 (1:6,0:6,6:2,3:6) 0:2 (0:6,1:6)   0:2 (1:6,1:6) 0:2 (1:6,0:6) 2:0 (scr.) 0:2 (4:6,1:6) 1 7
Milan Chovanec 0:2 (4:6,5:7) 2:0 (6:4,6:2) 2:0 (6:1,6:1)   2:0 (6:0,6:0) 2:0 (6:4,6:2) 2:0 (6:2,6:4) 5 1
Jarda Kotula 2:0 (scr.) 0:2 (0:6,0:6) 2:0 (6:1,6:0) 0:2 (0:6,0:6)   0:2 (2:6,4:6) 0:2 (3:6,4:6) 2 5
Víťa Rychlý 2:1 (6:7,6:4,6:4) 0:2 (1:6,2:6) 0:2 (scr.) 0:2 (4:6,2:6) 2:0 (6:2,6:4)   2:1 (7:6,3:6,6:2) 3 3
Vláďa Kočur 2:0 (6:3, 6:4) 0:2 (6:7,2:6) 2:0 (6:4,6:1) 0:2 (2:6,4:6) 2:0 (6:3,6:4) 1:2 (6:7,6:3,2:6)   3 4

Termíny ukončení jednotlivých kol

  1. 17.5.
  2. 31.5.
  3. 14.6.
  4. 28.6. (prodlouženo do 19.7.)
  5. 19.7.
  6. 9.8.
  7. 30.8.

Skupina A

Kolo 1:

1 – 6 Petr Kubíček – Roman Kupka

5 – 2 Martin Adamovič – Saša Lasák (scr.)

4 – 3 Zdeněk Kneisl – Tomáš Výtisk

Kolo 2:

3 – 1 Tomáš Výtisk – Petr Kubíček (odloženo na úterý 2.6.)

7 – 4 Radovan Dolba – Zdeněk Kneisl

6 – 5 Roman Kupka - Martin Adamovič

Kolo 3:

2 – 4 Saša Lasák – Zdeněk Kneisl

1 – 5 Petr Kubíček – Martin Adamovič

7 – 6 Radovan Dolba – Roman Kupka

Kolo 4:

3 – 5 Tomáš Výtisk – Martin Adamovič

6 – 2 Roman Kupka – Saša Lasák

1 – 7 Petr Kubíček – Radovan Dolba

Kolo 5:

4 – 6 Zdeněk Kneisl – Roman Kupka

3 – 7 Tomáš Výtisk – Radovan Dolba

2 – 1 Saša Lasák – Petr Kubíček

Kolo 6:

5 – 7 Martin Adamovič – Radovan Dolba

4 – 1 Zdeněk Kneisl – Petr Kubíček

2 – 3 Saša Lasák – Tomáš Výtisk

Kolo 7:

7 – 2 Radovan Dolba – Saša Lasák

6 – 3 Roman Kupka – Tomáš Výtisk

5 – 4 Martin Adamovič – Zdeněk Kneisl

Skupina B

Kolo 1:

1 – 6 René Moravec – Víťa Rychlý (scr.)

5 – 2 Jarda Kotula – Kamil Blažek (scr.)

4 – 3 Milan Chovanec – Lukáš Starý (scr.)

Kolo 2:

3 – 1 Lukáš Starý – René Moravec

7 – 4 Vláďa Kočur – Milan Chovanec

6 – 5 Víťa Rychlý – Jarda Kotula

Kolo 3:

2 – 4 Kamil Blažek – Milan Chovanec

1 – 5 René Moravec – Jarda Kotula

7 – 6 Vláďa Kočur – Víťa Rychlý

Kolo 4:

3 – 5 Lukáš Starý – Jarda Kotula

6 – 2 Víťa Rychlý – Kamil Blažek

1 – 7 René Moravec – Vláďa Kočur

Kolo 5:

4 – 6 Milan Chovanec – Víťa Rychlý

3 – 7 Lukáš Starý – Vláďa Kočur

2 – 1 Kamil Blažek – René Moravec

Kolo 6:

5 – 7 Jarda Kotula – Vláďa Kočur

4 – 1 Milan Chovanec – René Moravec

2 – 3 Kamil Blažek – Lukáš Starý

Kolo 7:

7 – 2 Vláďa Kočur – Kamil Blažek

6 – 3 Víťa Rychlý – Lukáš Starý

5 – 4 Jarda Kotula – Milan Chovanec

Komentáře uzamčeny.